preloader

Правила Open Art Studio

ЗГОДА:

 

ОПЛАТА відвідування занять в Студіі автоматично підтверджує ЗГОДУ Клієнта з Правилами студії і зобов’язує його до їх виконання!

ПРИ ПОРУШЕННІ Правил, Адміністрація Студіїї залишає за собою право розглянути питання про заборону відвідання студії.

Кошти за абонемент клієнту не повертаються.

ЗГОДА З ПРАВИЛАМИ OPEN ART STUDIO З ДИСЦИПЛІН АКРОБАТИКА ТА BREAK DANCE  натисніть на посилання

 

АБОНЕМЕНТИ:

 

За одним абонементом можна відвідувати один напрямок всiх iснунуючих груп своi вiковоi категорii (або танці або акторську майстерність акробатику, вокал, малювання ).

Купуючи абонемент на танцi ви можите вiдвiдувати всi танцевальнi напрямки : hip hop, jazz funk, contemporary, krump, break i т.п .

Купуючи абонементи на акробатику та break, батькам необхидно пiдписати згоду (iнформацiя у адмiнiстрацii)

 

ЗАНЯТТЯ:

 

Адміністрація Студії залишає за собою право змінювати розклад занять.

У разі пропуску оплаченого заняття за розкладом, Клієнт має право використати своi занятия до кiнця термiну абонементу

Заняття, скасовані з вини  Студії, продовжуються в термiнi абонементу.

 

ВИКЛАДАЧІ:

 

Адміністрація Студії залишає за собою право змінювати викладачів. Заняття не фіксуються за окремими викладачеми. Абонемент діє на напрямок, а не на викладача.

Відмова Клієнта відвідувати Студію з підстав заміни викладача, не є підставою для повернення оплати за абонемент.

 

ОГОЛОШЕННЯ:

 

Повідомлення про будь якi змiни у розкладi Адміністрація Студії сповiщає через офіційні соц.мережi студії.

Звертайте увагу на  оголошення Адміністраціi Студії, що розміщується у загальнодоступних місцях, а також уся важлива iнформацiя публiкується у соц. мережах.

 

ОДЯГ та ТЕЛЕФОН:

 

Для відвідання будь яких дисциплін, Клієнт обов’язково повинен мати одяг, взуття для перевдягання та ємкiсть для води.

Батьки Клієнтів до 12 років несуть повну персональну відповідальність за Клієнтів до 12 років на території Студії. До і після занять, поза приміщень для відвідання занять, Клієнти до 12 років не мають права перебувати без нагляду батьків чи інших супроводжуючих їх осіб.

 

МЕДИЧНI РЕКОМЕНДАЦII:

 

Студія рекомендує Клієнту пройти медичне обстеження до початку відвідання занять з фізичним навантаженням.

Клієнти несуть повну персональну відповідальність за своє здоров’я.

Батьки несуть персональну відповідальність за здоров’я своэi дитини і зобов’язані попередити про її індивідуальні особливості, наявності хронічних захворювань, травм, перенесених операцій і т.п.

Студія вправі відмовити у наданні послуг Клієнту з наявністю важких форм захворювань або захворювань не сумісних з навантаженнями на заняттях у Студії.

У разі поганого самопочуття Клієнт, зобов’язаний повідомити про це викладача. У випадку недотримання  даного правила, викладач та/або Студія  не несе відповідальність за здоров’я Клієнта. При підозрі на наявність у Клієнта будь-якого захворювання, Адміністрація Студії має право не допустити його на заняття. Адміністратори студії можуть викликати лікаря та повiдомити батьків.

 

ОСОБИСТІ РЕЧІ:

 

Студія рекомендує не залишати цінні речі (телефон, гроші і т.д.) в роздягальні та у залах для занять Студії без нагляду. Рекомендуємо тримати цінні речі у особистих шкафчиках або у полі зору залів.

Речі, що були знайдені Адміністрацією Студії та відповідно втрачені та/або забуті Клієнтами, утилізуються в останній тиждень кожного місяця.

Адміністрація Студії не несе відповідальності за речі, які були втрачені Клієнтом.

 

МАЙНО СТУДІЇ:

 

Клієнт має дбайливо ставитися до майна Студії та не вчиняти дій, що можуть призвести до пошкодження майна Студії.

У випадку заподіяння шкоди майну Студії, Клієнти або батьки несуть повну матеріальну відповідальність.

Клієнт не має права включати обладнання без викладача.

 

ВАЖЛИВО:

 

В разі введення локдауну на території України, групові заняття студіі переносятся в онлайн режим, крім груп вікової категорії 3-4 і 5-6 років.  Клієнт має можливість заморозити абонемент на час дії локдауну, абонемент буде активовано в перший день завершення локдауну на території України.

Клієнт не має права заподіювати шкоду здоров’ю інших Клієнтів та викладачів. Клієнт не має права відвідувати Студію в стані алкогольного, наркотичного та іншого токсичного сп’яніння. Палити на території студії заборонено.

Студія не несе відповідальності за будь-які негативні наслідки, травми, що можуть мати місце у    випадку, якщо діти Клієнта, які займаються у Студії  мають протипоказання щодо отримання послуг за станом свого здоров’я  або  фізичного  розвитку.  Клієнт самостійно визначає можливість за станом здоров’я і фізичного розвитку своїх дітей займатися у Студії за обраною ним навчально – тренувальною програмою користуватися послугами. Студія  не несе відповідальності за шкоду, пов’язану з погіршенням здоров’я дітей Клієнта, якщо воно погіршилося в результаті захворювання, травми або іншого розладу здоров’я спричиненого відвідуванням Студії.

Студія не несе відповідальності за технічні незручності спричинені проведенням сезонних, профілактичних  або аварійних робіт комунальними службами. У випадку таких ситуацiй, адмiнicрайiя подовжує дiю абонементу на кiлькiсть скосованих занять.

Студія не несе відповідальність за дії третіх осіб, які не є його працівниками.


Open Art Studio