preloader

про нас


Open Art Studio

Open Art Studio – це команда професіоналів, закоханих у свою справу. Більше 12 років ми створюємо ідеальне творче середовище, яке надихає дітей на розвиток, працю над собою та реалізацію свого потенціалу — надзвичайне місце, де кожна дитина відчуває себе особливою! Ми виховуємо маленьких артистів, які мотивують дітей всього світу й робимо кожну дитину, яка приходить до нас, щасливою!

Створивши два успішні філіали у Києві, наша мета – відкриття філіалів Open Art Studio по всьому світу. Ми віримо, що кожна дитина талановита, варто лише розгледіти це і допомогти їй розкрити свій потенціал.


Open Kids

Open Kids – культова дитяча поп-група, яка протягом 8-ми років підкорює російськомовний шоу-бізнес. Тисячі фанатів по всьому світу, мільйони фоловерів й мільярди переглядів на YouTube. Їх пісню «Круче всех» знають усі! А кліпи ставлять у приклад дорослим артистам. Головна місія Open Kids – мотивувати дітей до розвитку. «Не чекай, коли виростеш – дій прямо зараз!»

Angie
Kvitka
Monica
Sandra
Toma

 

У 2020 році група Open Kids оновила свій склад і зараз учасницями групи стали п’ять професійних артисток: Тома, Сандра, Моніка, Ангеліна і Квітка. Самій молодшій учасниці гурту 10 років! А одна з дівчат приїхала з США у Україну. Щоб її мрія здійснилася.

І вже у своєму юному віці учасниці гурту  знають, що таке багато працювати, розвиватися та йти до своєї цілі.


Open Сrew

Open Сrew — це найталановитіші діти, яких викладачі Open Art Studio відбирали серед учнів студії.

Увійти до складу Open Crew є можливим для кожного учня студії, який цілеспрямовано рухається уперед у своєму творчому розвитку, відвідує заняття і майстер-класи. Учасники групи співають, танцюють, займаються на заняттях з акторської майстерності, з ними працюють наші найкращі хореографи та вокалісти. Це наша гордість, тому що вони приймають участь у концертах і публічних заходах, а також самі готують вокальні і хореографічні постановки. Вони творчі, цілеспрямовані та динамічні, їх досягнення – це робота наших викладачів й їх особисте бажання рухатися уперед та розвиватися. Звичайно, у них є особисті привілеї: вони ходять на усі напрямки хореографії, які існують у студії, безкоштовно.


DETKI

DETKI – вокально-хореографічний проект від Яни Петрової та Open Art Studio.
Неймовірно талановиті учасниці групи DETKI выком від 10 до 14 років дивували й надихали дітей запальними треками, мотивуючим відео-блогом DETKI LIFE та своїми виступами на телевізійних проектах.

У складі групи: Сушко Меланья, Савченко Ніколетта, Кліментьєва Поліна і Гарбузюк Ольга.


DETKI Crew

DETKI crew – танцювальний проект, до складу якого увійшли юні й найталановитіші вихованці Open Art Studio. Незважаючи на свій вік ці діти встигли прийняти участь і стати призерами таких відомих проектів, як Feel The Beat, Hip-hop International и The Challenge. Виступи DETKI crew нікого не лишають байдужим, бо вони заряджають усіх навкруги своєю запальною енергією та дарують позитивні емоції оточуючим. Вони сповнені рішучості й старанно займаються хореографією п’ять днів на тиждень, щоб стати найкращими у своїй любимій справі.


ISEE CREW

ISEE CREW – танцювальна команда з десятьох дівчат під керівництвом Lizelle. Кожна з них унікальна і талановита.

Головні пріоритети команди – саморозвиток та дружній простір, у якому не боїшся бути собою і завжди можеш розраховувати на підтримку. Дівчата стали переможцями багатьох танцювальних чемпіонатів: Fell the beat, Global talent, The challenge. І також відвідують безліч майстер-класів від українських та зарубіжних хореографів. Їх працездатність дійсно вражає та надихає!


Open Art Studio