preloader

Школа танців

Школа танців в Open Art Studio надає можливість навчитися самовиражатися завдяки язику тіла. Бо танок — це найкращий спосіб підняти настрій, відчути розкутість. Це динаміка та рух так необхідні для нашого життя. Танцювальна студія у Open Art Studio пропонує найпрогресивніші й сучасні напрямки хореографії: Hip-Hop, Jazz-Funk, Jazz-modern, Contemporary,  Break Dance, Dancehall, Vogue,  хореографію для самих маленьких й акробатику. Навчання танцям проходить у позитивній, творчій атмосфері й ведуть танці для дітей професійні хореографи, які віддають себе улюбленій справі та бажають розділити свій світогляд та знання з молодим поколінням.

Наша танцювальна студія це не просто школа танців – це цілий всесвіт, особливе місце, де тобі завжди раді, місце у якому можна проявляти себе, знаючи, що тебе завжди приймуть та підтримають.

Окрім цього у приміщеннях нашої школи постійно проводяться майстер-класи від топових хореографів України, які прагнуть поділитися своїм досвідом з новим поколінням. Якщо вам необхідна школа танців у Києві, Open Art Studio – саме те місце, де ви не тільки навчитеся танцювати, але й просто відчуєте себе щасливими!

 


Open Art Studio