Slide

Open Art Studio

студія творчого розвитку дітей

Танці
Вокал
Акторська майстерність
Акробатика
Малювання
Hip-hop
Jazz funk
Хореография для маленьких
Contemporary
Break dance

Педагоги

Ліза Пентюхіна Hip-hop

Досвід викладання: 3 роки.

Танцюю  3-х років, у дитинстві танцювала спортивно-естрадні танці, займалася класичним станком та акробатикою.

Напрямком Hip-hop займаюся серйозно з 16 років, це мій улюблений стиль. Також викладаю Jazz-Funk, та комерційну хореографію.

Відвідувала більше ніж сто майстер-класів від українських та закордонних хореографів, таких як: Brian Puspos, Camillo Lauricella, Nika Kljun, Sasha Sherman, Henry Link, Greg Chapkis, Derrique Daniels, Zac Venegas, Dejan Tubic, Mecnun Giasar, Alisa Tsitseronova, Kenzo Alvares, Violetta Kromer, Keone&Mari Madrid, Ysabelle Capitule, Tony Tzar, Lando Wilkins, Kerrie Milne, Matt Stefanina, WilldaBeast, Lyle Beniga, Karon Lynn, Rie Hata, Jake Kodish, Ian Eastwood, Shaun Evaristo, Antoine Troupe, Laure Courtellemont, Josh Williams, Duc Ahn Tran, Kaelynn Harris та багатьох інших. Також відвідувала один з найкращих та масштабних танцювальних таборів у Світі «Fair Play Dance Camp 2017». Вхожу до складу американської команди «Chapkis Dance Family» під керівництвом Грега Чапкіса.

Педагоги

Педагоги

Педагоги

Елена Долгих Contemporary

Хореография — это прекраснейшее из искусств, заставляющее переживать целую гамму чувств и эмоций.
Главное танцевать для себя, с удовольствием, продолжать делать то что любишь даже если этого кто-то не понимает.
Танцевать нужно от сердца, танец-это твой пульс, твое дыхание.

Творческая Деятельность:

2004-2005 – г.Киев — Дворец спорта. Школа художественной гимнастики.

2005-2006 – «Talant group» — студия современного искусства Натальи Могилевской.  Должность: преподаватель contemporary,  современной хореографии.

2006-2012 — театр «Киев модерн балет» худ.рук. Раду Поклитару. Должность : артистка балета – категория – Мастер сцены.

2013 —  студия «TOP DANCER».   Должность: преподаватель Сontemporary.

 Дополнительно: 2009 – Международный конкурс хореографии  им.Сержа Лифаря.  Награда :II премия в категории – балетмейстер современной хореографии.

Образование:

1992-2000 – г.Кривой Рог — Дворец спорта – художественная гимнастика .  Разряд – Мастер Спорта.

2003-2008 – Киевский национальный университет культуры и искусств.  Специальность: балетмейстер, преподаватель современной хореографии, артист балета.  Диплом : специалист.

2012-2013 – Херсонский педагогический университет.  Диплом: магистр.

2004-2012 – Московская летняя школа танца.

 

Педагоги

Педагоги

Педагоги

Педагоги

Календар занять

Дні групи
Початок
Кінець
Стиль
Вік
Педагог
Рівень
Зал

Новини та акції

О нас

Open Art Studio — це абсолютно новий підхід до розвитку талантів і творчих навичок молодого покоління, який дозволяє розкрити увесь потенціал та індивідуальність, які є у кожному.

Open Art Studio — це сучасна школа мистецтв, у якій головними напрямками є

  • школа танців з уроками сучасної хореографії
  • акробатика
  • уроки рисования
  • уроки вокалу
  • акторська майстерність

Професійні танцюристи, актори, вокалісти та режисери допоможуть Вам стати більш досконалими, виявити навички й розвинути їх. Відкрийте з нами своє нове «Я». Вам сподобається.

Open Kids

Оpen Kids — це більше, ніж просто POP-група – це п’ять талановитих, добрих й прекрасних молодих виконавців:  Toma, Angie, Monica, Sandra и Kvitka —які співають, танцюють і створюють щось надзвичайне, тому, що вони щиро люблять надихати оточуючих людей. Open Kids — це яскраві зірки, які засяяли серед талановитих тинейджерів України. Вони світять й запалюють нові вогні серед своїх друзів, прихильників та слухачів.

Angie
Kvitka
Monica
Sandra
Toma

Протягом десятьох років головною метою Open Art Studio було і залишається творчий розвиток дітей, виявлення талантів та їх розвиток. Паралельно проводився пошук найталановитіших, харизматичних і працьовитих дітей, в результаті чого був відібраний основний склад студії, заняття з якими перейшли на новий, професійних рівень. Була проведена колосальна робота, участь у якій приймали наші викладачі, завдяки чому стартував перший вокально-танцювальний проект Open Art Studio – «Open Kids». У 2020 році стало зрозуміло, що дівчата стали зовсім дорослими артистами й переросли формат групи, а у листопаді цього ж року стартував кастинг до нового складу групи, завдяки чому команда Open Kids обрала нову п'ятірку. У складі проекту п’ятеро унікальних підлітків, які, незважаючи на свій юний вік, підкорюють своїми вокальними та хореографічними талантами, професійністю та неймовірною енергетикою.

 

Open Сrew

Open Сrew — це найталановитіші діти, яких викладачі Open Art Studio відбирали серед учнів студії.

Увійти до складу Open Crew  є можливим для кожного учня студії, який цілеспрямовано рухається уперед у своєму творчому розвитку, відвідує заняття і майстер-класи. Учасники групи співають, танцюють, займаються на заняттях з акторської майстерності, з ними працюють наші найкращі хореографи та вокалісти. Це наша гордість, тому що вони приймають участь у концертах і публічних заходах, а також самі готують вокальні і хореографічні постановки. Вони творчі, цілеспрямовані та динамічні, їх досягнення – це робота наших викладачів й їх особисте бажання рухатися уперед та розвиватися. Звичайно, у них є особисті привілеї: вони ходять на усі напрямки хореографії, які існують у студії, безкоштовно.

DETKI Crew

DETKI crew – танцювальний проект, до складу якого увійшли юні й найталановитіші вихованці Open Art Studio. Незважаючи на свій вік ці діти встигли прийняти участь і стати призерами таких відомих проектів, як Feel The Beat, Hip-hop International и The Challenge. Виступи DETKI crew нікого не лишають байдужим, бо вони заряджають усіх навкруги своєю запальною енергією та дарують позитивні емоції оточуючим. Вони сповнені рішучості й старанно займаються хореографією п’ять днів на тиждень, щоб стати найкращими у своїй любимій справі.

DETKI

DETKI – новий вокально-хореографічний проект від Яни Петрової та Open Art Studio.

Юні, але неймовірно талановиті учасниці групи DETKI готові дивувати вас й надихати! Вже зовсім скоро ви почуєте нові пісні групи, а також побачите неймовірні хореографічні постановки. Мі впевнені, вам це сподобається!

У складі групи: Сушко Меланья, Савченко Ніколетта, Кліментьєва Поліна и Гарбузюк Ольга.

fat burners for women supplements for weight loss best weight loss pills for men best sex pills for men best penis enlargement pills male enhancement pills at gnc">weight loss pills