preloader

Розклад занять

Дні групиЧасНапрямокВікВикладачЗал
Пн.Пт.
16:00Jazz-funk7-10 роківСоня МасловаN
Пн.Пт.16:00Jazz-funkвід 11 роківАнастасія КислицяАнгар
Пн.Пт.16:00Акробатика7-10 роківСергій ПетровАнгар
Пн.Пт.17:00Hip-hopвід 11 роківСоня МасловаАнгар
Пн.Пт.17:00Jazz-funk5-6 роківАнастасія КислицяP
Пн.Пт.17:00Дитяча хореографія3-4 роківХристина ОсикоO
Пн.Пт.17:00Акробатика7-10 роківСергій ПетровАнгар
Пн.Пт.17:00Акробатика7-10 роківІгор ГелімбатовськийАнгар
Пн.Пт.17:00Акторська майстерність7-10 роківЛілія ЯценкоT
Пн.Пт.17:30Малювання7-10 роківСофія ІвченкоA
Пн.Пт.18:00Акробатика3-4 роківАнастасія Піхотенко Ангар
Пн.Пт.18:00Hip-hop7-10 роківСаша СитникP
Пн.Пт.18:00Contemporaryвід 11 роківХристина ОсикоАнгар
Пн.Пт.18:00Вокал7-10 роківКсенія КірєєваT
Пн.Пт.19:00Вокалвід 11 роківКсенія КірєєваT
Пн.Пт.19:00Акторська майстерність від 11 роківЛілія ЯценкоE
Пн.Пт.19:00Акробатика5-6 роківАнастасія ПіхотенкоАнгар
Пн.Пт.20:00Jazz-funkвід 11 роківДаниїл ДемьохінАнгар
Вт.Чт.11:00Дитяча хореографія3-4 роківСвітлана ЗалознаО
Вт.Чт.16:00Малювання5-6 роківВалентина ВасильєваA
Вт.Чт.16:00Вокал7-10 роківКатерина ГрузєваT
Вт.Чт.16:00Акторська майстерністьвід 11 роківКатерина ВишневаE
Вт.Чт.16:00Hip-hop7-10 роківАнастасія ОлейникN
Вт.Чт.16:00Break Dance7-10 роківАнтон ШураєвАнгар
Вт.Чт.16:00Jazz-funkвід 11 роківАнастасія РязановаАнгар
Вт.Чт.17:00Акторська майстерність7-10 роківКатерина ВишневаЕ
Вт.Чт.17:00Малювання5-6 роківВалентина ВасильєваА
Вт.Чт.17:00Contemporary5-6 роківСвітлана ЗалознаО
Вт.Чт.17:00Break Dance7-10 роківАнтон ШураєвАнгар
Вт.Чт.17:00Hip-hopвід 11 роківЛіза ПентюхінаАнгар
Вт.Чт.18:00Дитяча хореографія3-4 роківСвітлана ЗалознаО
Вт.Чт.18:00Малювання5-6 роківВалентина ВасильєваА
Вт.Чт.18:00Акторська майстерність5-6 роківМарія ХоменкоЕ
Вт.Чт.18:00Вокал7-10 роківАнгеліна РомановськаТ
Вт.Чт.18:00Гімнастика4-6 роківАліна НіменкоАнгар
Вт.Чт.18:00Contemporary7-10 роківОлена ДолгихN
Вт.Чт.18:00Jazz-funk7-10 роківАнастасія КислицяP
Вт.Чт.18:00Hip-hopвід 11 років Ліза ПентюхінаАнгар
Вт.Чт.19:00Вокалвід 11 роківАнгеліна РомановськаА
Вт.Чт.19:00Hip-hop5-6 роківМарго МельчукР
Вт.Чт.19:00Jazz-Funkвід 11 роківАнастасія КислицяАнгар
Ср
Сб
18:00
10:00
Hip-hop7-10 роківЖеня ЛілАнгар
Ср
Сб
19:00
11:00
Krump7-10 роківЖеня ЛілАнгар
Ср
Сб
18:00
12:00
Акробатика7-10 роківІгор ГелімбатовськийАнгар
Ср
Сб
19:00
13:00
Jazz-funk7-10 роківІрина КомахаО
Сб
Нд
11:00Вокал7-10 років-Т
Сб
Нд
12:00Акробатика7-10 роківІгор ГелімбатовськийАнгар
Сб
Нд
12:00Акторська майстерність7-10 роківВалерій СтогнійЕ
Сб
Нд
13:00Акторська майстерність від 11 років Валерій Стогній Е

Open Art Studio