preloader

Вокал

<

В Open Art Studio ви можете навчитися співати, не зважаючи на вік чи «талант». Головне, що потрібно – терпіння, працьовитість та викладач вокалу, який буде вас підтримувати, розповість та покаже як правильно користуватися голосовим апаратом. Пояснить і допоможе вам подолати труднощі та затиски.

Ви зможете засвоїти сучасні вокальні методики, дізнаєтеся розпівки і вправи, які допоможуть вам досягнути мети – навчитися співати вільним та яскравим голосом і стати більш впевненими на сцені та у житті.

Заняття для дітей проходять у міні-групах й розпочинаються з розпівки. Необхідно розігріти наш голосовий апарат і без цього обійтись неможливо! Для цього нам необхідно виділити до 20 хвилин. А потім – робота над сольною піснею, дуетом і тріо.

На групових заняттях діти почувають себе більш впевнено, позбуваються психологічної скутості, вчяться без сорому виступати перед глядачами (бо вони і так кожного заняття співають перед глядачами). Діти отримують задоволення від роботи, відривають в собі  дивовижні здібності й роблять перші кроки у ролі професійних вокалістів, вчяться працювати у команді та позбуваються комплексів у максимально сприятливому для цього середовищі! А ще, що не менш важливо, знаходять друзів.

*Для дорослих та дітей також можливі індивідуальні заняття.


Open Art Studio