ЗГОДА:

ОПЛАТА відвідування занять в Студіі автоматично підтверджує ЗГОДУ Клієнта з Правилами студії і зобов’язує його до їх виконання!

ПРИ ПОРУШЕННІ Правил, Адміністрація Студіїї залишає за собою право розглянути питання про заборону відвідання.

У будь-якому випадку кошти за невикорисані заняття клієнту не повертаються.

КАРТКА:

Передача картки іншій особі для відвідання Студії забороняється.

Особиста пластикова картка є перепусткою на кожне відвідання занять у Студії.

При придбанні абонемента Клієнту видається особиста пластикова карта, що містить інформацію про кількість оплачених занять, терміни дії абонемента і групу, в якій Клієнт буде відвідувати дисципліну. Поновлення особистої пластикової картки, втраченої Клієнтом, здійснюється Адміністрацією Студії на платній основі у розмірі 50 грн.

АБОНЕМЕНТИ:

Клієнт має не пізніше ніж за один календарний місяць попередити Адміністрацію Студії про небажання в подальшому відвідувати дисципліну.

За одним абонементом можна відвідувати одну дисципліну (або танці або акторську маййстерність або акробатику або і т.д.).

У разі, якщо після завершення строка дії абонемента клієнт не повертається через 1 заняття, студія не закріплює за клієнтом місце у даній групі у даного педагога.

ЗАНЯТТЯ: 

Адміністрація Студії залишає за собою право змінювати розклад занять.

У разі пропуску оплаченого заняття за розкладом, Клієнт має право використати таке заняття за вказаною в абонементі категорією, в своїй чи іншій групі, за умовою сплаченого нового абонементу (протягом одного календарного місяця).

Заняття, скасовані з вини Студії, продовжуються в абонементі.

ВИКЛАДАЧІ:

Адміністрація Студії залишає за собою право змінювати викладачів. Заняття не фіксуються за окремим викладачем. Абонемент діє на напрямок, а не на заняття чи на викладача.

Відмова Клієнта відвідувати Студію з підстав заміни викладача, не є підставою для повернення оплати за абонемент.

ОГОЛОШЕННЯ:

Повідомлення про перенесення занять Адміністрація Студії розміщує у соціальних мережах та загальнодоступних місцях Студії або повідомляє шляхом відправлення СМС-повідомлення на мобільний телефон Клієнта.

Поточні адміністративні оголошення Адміністрація Студії розміщує у загальнодоступних місцях Студії. Вказані оголошення є обов’язковими для дотримання усіма Клієнтами Студії. Звертайте увагу.

ОДЯГ та ТЕЛЕФОН:

Для відвідання дисциплін з фізичними навантаженнями, Клієнт обов’язково повинен мати одяг та взуття для перевдягання.

Клієнтам забороняється використовувати мобільні телефони під час занять в Студії.

ЗАПІЗНЕННЯ:

Клієнт має з’являтися на заняття в Студії  вчасно за розкладом, без запізнень.

У разі запізнення Клієнта більш ніж на 15 хвилин, Студія залишає за собою право відмовити в допуску на відвідання заняття.

У разі запізнення, Клієнт має самостійно розім’ятися перед фізичними навантаженнями, не заважаючи та невідволікаючі інших Клієнтів.

ВІДПРАЦЮВАННЯ :

Пропущене заняття автоматично перетворюється у відпрацювання, яке ви маєте право здійснити у наступному придбаному абонементі ( у абонименті на наступний місяць) на відповідній до придбаного абонименту дисципліні або на будь-якій хореографії. Зауважуємо, що заняття має бути відпрацьоване протягом наступного місяця.

КЛІЄНТИ ДО 12 РОКІВ:

Клієнти віком до 12 років відвідують Студію у супроводі батьків чи інших супроводжуючих їх осіб і, за наявності абонемента.

Батьки Клієнтів до 12 років несуть повну персональну відповідальність за Клієнтів до 12 років на території Студії. До і після занять, поза приміщень для відвідання занять, Клієнти до 12 років не мають права перебувати без нагляду батьків чи інших супроводжуючих їх осіб.

Батькам Клієнтів до 12 років  не дозволяється бути присутнім на заняттях, втручатися в процес занять, давати команди, розмовляти або іншим способом відволікати увагу дитини, інших дітей та/або викладача.

Батьки Клієнтів до 12 років  можуть задати викладачеві запитання щодо проведення занять за 10 хвилин до початку заняття або після проведення заняття, якщо викладач не має іншого заняття.

ОБСТЕЖЕННЯ:

Студія рекомендує Клієнту пройти медичне обстеження до початку відвідання занять з фізичним навантаженням.

Клієнти несуть повну персональну відповідальність за своє здоров’я, за винятком Клієнтів до 12 років, де відповідальність несуть батьки.

Батьки несуть персональну відповідальність за здоров’я Клієнтів до 12 років і зобов’язані попередити про їх індивідуальні особливості, наявності хронічних захворювань, травм, перенесених операцій і т.п.

Заняття у Студії розраховані для абсолютно здорових Клієнтів.

Студія вправі відмовити у наданні послуг Клієнту з наявністю важких форм захворювань або захворювань не сумісних з навантаженнями на заняттях у Студії.

У разі поганого самопочуття Клієнт, у тому числі Клієнт до 12 років, зобов’язаний повідомити про це викладача. У випадку недотримання  даного правила, викладач та/або Студія  не несе відповідальність за здоров’я Клієнта через те, що викладач не був попереджений. При підозрі на наявність у Клієнта будь-якого захворювання, Адміністрація Студії має право не допустити або усунути від відвідання заняття без подальшого права на їх компенсацію. Адміністратори студії можуть викликати лікаря, надати першу медичну допомогу чи швидку помічь зі згоди батьків.

ОСОБИСТІ РЕЧІ:

Студія рекомендує не залишати цінні речі (телефон, гроші і т.д.) в роздягальні та у залах для занять Студії без нагляду. Рекомендуємо тримати цінні речі у особистих шкафчиках або у полі зору залів.

Речі, що були знайдені Адміністрацією Студії та відповідно втрачені та/або забуті Клієнтами, утилізуються в останній тиждень кожного місяця.

Адміністрація Студії не несе відповідальності за речі, які були втрачені Клієнтом.

МАЙНО СТУДІЇ:

Клієнт має дбайливо ставитися до майна Студії та не вчиняти дій, що можуть призвести до пошкодження майна Студії.

У випадку заподіяння шкоди майну Студії, Клієнти або батьки несуть повну матеріальну відповідальність. Протягом 3 (трьох) днів з дня заподіяння шкоди майну Студії,Клієнти або батьки мають відшкодувати вартість майна, або вартість полагодження такого майна.

Клієнт не має права включати обладнання без викладача.

КОНТАКТИ:

Клієнт зобов’язаний повідомляти Адміністрацію Студії про зміну контактних даних, зокрема, номеру мобільного телефону.

ВАЖЛИВО: 

Клієнт не має права заподіювати шкоду здоров’ю інших Клієнтів та викладачів. Клієнт не має права відвідувати Студію в стані алкогольного, наркотичного та іншого токсичного сп’яніння.

Палити на території студії заборонено.

При порушенні Правил, Адміністрація Студії залишає за собою право розглянути питання про заборону відвідання Клієнтом занять в Студії, без повернення оплати за абонемент або разове відвідання.

Всі ризики отримання ушкоджень здоров'ю в процесі навчально - тренувальної програми, є самостійними ризиками і особистою відповідальністю за фізичний стан Клієнта.

fat burners for women supplements for weight loss best weight loss pills for men best sex pills for men best penis enlargement pills male enhancement pills at gnc">weight loss pills