Slide

Open Art Studio

студія творчого розитку дітей

Танці
Малювання
Акторська майстерність
Акробатика
Вокал
Hip-hop
Jazz funk
Хореографія для маленьких
Contemporary
Break dance

Педагоги

Педагоги

Педагоги

Педагоги

Педагоги

Календар

Дні групи
Початок
Кінець
Стиль
Вік
Педагог
Рівень
Зал
';

Новини та акції

Про нас

Open Art Studio — це абсолютно новий підхід до розвитку талантів і творчих навичок молодого покоління, який дозволяє розкрити увесь потенціал та індивідуальність, які є у кожному.

Open Art Studio — це сучасна школа мистецтв, у якій головними напрямками є

  • школа танців з уроками сучасної хореографії
  • акробатика
  • уроки малювання
  • уроки вокалу
  • акторська майстерність

Професійні танцюристи, актори, вокалісти та режисери допоможуть Вам стати більш досконалими, виявити навички й розвинути їх. Відкрийте з нами своє нове «Я». Вам сподобається.

Open Kids

Оpen Kids — це більше, ніж просто POP-група – це п’ять талановитих, добрих й прекрасних молодих виконавців, які співають, танцюють і створюють щось надзвичайне, тому, що вони щиро люблять надихати оточуючих людей. Open Kids — це яскраві зірки, які засяяли серед талановитих тинейджерів України. Вони світять й запалюють нові вогні серед своїх друзів, прихильників та слухачів.

Angie
Kvitka
Monica
Sandra
Toma

Протягом десятьох років головною метою Open Art Studio було і залишається творчий розвиток дітей, виявлення талантів та їх розвиток. Паралельно проводився пошук найталановитіших, харизматичних і працьовитих дітей, в результаті чого був відібраний основний склад студії, заняття з якими перейшли на новий, професійних рівень. Була проведена колосальна робота, участь у якій приймали наші викладачі, завдяки чому стартував перший вокально-танцювальний проект Open Art Studio – «Open Kids». У 2020 році стало зрозуміло, що дівчата стали зовсім дорослими артистами й переросли формат групи, а у листопаді цього ж року стартував кастинг до нового складу групи, завдяки чому команда Open Kids обрала нову п'ятірку. У складі проекту п’ятеро унікальних підлітків, які, незважаючи на свій юний вік, підкорюють своїми вокальними та хореографічними талантами, професійністю та неймовірною енергетикою.

Open Сrew

Open Сrew — це найталановитіші діти, яких викладачі Open Art Studio відбирали серед учнів студії.

Увійти до складу Open Crew  є можливим для кожного учня студії, який цілеспрямовано рухається уперед у своєму творчому розвитку, відвідує заняття і майстер-класи. Учасники групи співають, танцюють, займаються на заняттях з акторської майстерності, з ними працюють наші найкращі хореографи та вокалісти. Це наша гордість, тому що вони приймають участь у концертах і публічних заходах, а також самі готують вокальні і хореографічні постановки. Вони творчі, цілеспрямовані та динамічні, їх досягнення – це робота наших викладачів й їх особисте бажання рухатися уперед та розвиватися. Звичайно, у них є особисті привілеї: вони ходять на усі напрямки хореографії, які існують у студії, безкоштовно.

DETKI Crew

DETKI crew – танцювальний проект, до складу якого увійшли юні й найталановитіші вихованці Open Art Studio. Незважаючи на свій вік ці діти встигли прийняти участь і стати призерами таких відомих проектів, як Feel The Beat, Hip-hop International и The Challenge. Виступи DETKI crew нікого не лишають байдужим, бо вони заряджають усіх навкруги своєю запальною енергією та дарують позитивні емоції оточуючим. Вони сповнені рішучості й старанно займаються хореографією п’ять днів на тиждень, щоб стати найкращими у своїй любимій справі.

DETKI

DETKI – новий вокально-хореографічний проект від Яни Петрової та Open Art Studio.

Юні, але неймовірно талановиті учасниці групи DETKI готові дивувати вас й надихати! Вже зовсім скоро ви почуєте нові пісні групи, а також побачите неймовірні хореографічні постановки. Мі впевнені, вам це сподобається!

У складі групи: Сушко Меланья, Савченко Ніколетта, Кліментьєва Поліна и Гарбузюк Ольга.

fat burners for women supplements for weight loss best weight loss pills for men best sex pills for men best penis enlargement pills male enhancement pills at gnc">weight loss pills