Slide

Open Art Studio

студія творчого розитку дітей

Акторська майстерність
Танці
Вокал
Hip-hop
Jazz funk
Хореографія для маленьких
Contemporary
Break dance

Педагоги

Вікторія Гонтарчук Jazz-Funk

Більш за все мене надихає моя мрія дитинства – я завжди мріяла танцювати й розвиватися у цій сфері. Я обожнюю сам процес. Мене надихають люди, які живуть і горять своєю справою, неважливо, у якому напрямку. Я надихаюся багатьма танцюристами, бо кожен з них індивідуальність. Захоплююсь нашими українськими танцюристами й хореографами, ми маємо так багато особистостей не схожих ні на кого, саме це надихає. Також моїм натхненням є природа – сонце і гори. Звичайно, мене надихають мандри, книги, фільми та музика. Натхнення є у кожному дні.

Викладала у студії D.side в 2018-2019, у центрі MyWay почала працювати у квітні 2019 року.

Відвідувала класи: Jojo Gomez, Diana Matos, Shay Latukolan, Tony Tzar, Caetlyn Watson, Toby Deedaran, Nat Bat, Lyle Beniga, Ian Eastwood, Kevin, Paradox, Kenzo Alvares , Zacc Milne, Anthony Lee, Sean Lew, Dylan Mayoral, Laure Courtellemont, Brian Puspos, Nick Demoura, Jade Chynthoweth, Jake Kodish, Nikita Litvinchenko, Dussan Kassanin, Josh Price, Julian Deguzman, Flaminia Genoese, Marcin Rebilas, David Cottle та багатьох інших.

Педагоги

Педагоги

Педагоги

Педагоги

Календар

Дні групи
Початок
Кінець
Стиль
Вік
Педагог
Рівень
Зал
';

Новини та акції

Про нас

Open Art Studio — це абсолютно новий підхід до розвитку талантів і творчих навичок молодого покоління, який дозволяє розкрити увесь потенціал та індивідуальність, які є у кожному.

Open Art Studio — це сучасна школа мистецтв, у якій головними напрямками є

  • школа танців з уроками сучасної хореографії
  • акробатика
  • уроки малювання
  • уроки вокалу
  • акторська майстерність

Професійні танцюристи, актори, вокалісти та режисери допоможуть Вам стати більш досконалими, виявити навички й розвинути їх. Відкрийте з нами своє нове «Я». Вам сподобається.

Open Kids

Оpen Kids — це більше, ніж просто POP-група – це п’ять талановитих, добрих й прекрасних молодих виконавців, які співають, танцюють і створюють щось надзвичайне, тому, що вони щиро люблять надихати оточуючих людей. Open Kids — це яскраві зірки, які засяяли серед талановитих тинейджерів України. Вони світять й запалюють нові вогні серед своїх друзів, прихильників та слухачів.

Протягом трьох років головною метою Open Art Studio було і залишається творчий розвиток дітей, виявлення талантів та їх розвиток. Паралельно проводився пошук найталановитіших, харизматичних і працьовитих дітей, в результаті чого був відібраний основний склад студії, заняття з якими перейшли на новий, професійних рівень. Була проведена колосальна робота, участь у якій приймали наші викладачі, завдяки чому стартував перший вокально-танцювальний проект Open Art Studio – «Open Kids». У складі проекту п’ятеро унікальних підлітків, які, незважаючи на свій юний вік, підкорюють своїми вокальними та хореографічними талантами, професійністю та неймовірною енергетикою.

Open Сrew

Open Сrew — це найталановитіші діти, яких викладачі Open Art Studio відбирали серед учнів студії.

Увійти до складу Open Crew  є можливим для кожного учня студії, який цілеспрямовано рухається уперед у своєму творчому розвитку, відвідує заняття і майстер-класи. Учасники групи співають, танцюють, займаються на заняттях з акторської майстерності, з ними працюють наші найкращі хореографи та вокалісти. Це наша гордість, тому що вони приймають участь у концертах і публічних заходах, а також самі готують вокальні і хореографічні постановки. Вони творчі, цілеспрямовані та динамічні, їх досягнення – це робота наших викладачів й їх особисте бажання рухатися уперед та розвиватися. Звичайно, у них є особисті привілеї: вони ходять на усі напрямки хореографії, які існують у студії, безкоштовно.

DETKI Crew

DETKI crew – танцювальний проект, до складу якого увійшли юні й найталановитіші вихованці Open Art Studio. Незважаючи на свій вік ці діти встигли прийняти участь і стати призерами таких відомих проектів, як Feel The Beat, Hip-hop International и The Challenge. Виступи DETKI crew нікого не лишають байдужим, бо вони заряджають усіх навкруги своєю запальною енергією та дарують позитивні емоції оточуючим. Вони сповнені рішучості й старанно займаються хореографією п’ять днів на тиждень, щоб стати найкращими у своїй любимій справі.

DETKI

DETKI – новий вокально-хореографічний проект від Яни Петрової та Open Art Studio.

Юні, але неймовірно талановиті учасниці групи DETKI готові дивувати вас й надихати! Вже зовсім скоро ви почуєте нові пісні групи, а також побачите неймовірні хореографічні постановки. Мі впевнені, вам це сподобається!

У складі групи: Сушко Меланья, Савченко Ніколетта, Кліментьєва Поліна и Гарбузюк Ольга.

fat burners for women supplements for weight loss best weight loss pills for men best sex pills for men best penis enlargement pills male enhancement pills at gnc">weight loss pills